Vybav svůj tým na novou sezónu!

Vybav svůj tým na novou sezónu!

12. 3. 2020 5 min. čtení

Vyzbroj svůj tým nejlepším vybavením od Top4Football a 11Teamsports po vzoru ligových klubů.

Zimní příprava je u konce, a tak se naplno rozjíždí jarní část sezóny. Řeší se však i další záležitosti. V jakých dresech vyběhne tvůj tým do zápasu, s jakým míčem budete napínat sítě v domácích zápasech, a co tréninkové nebo vycházkové soupravy? Ať už tvůj tým potřebuje cokoliv, díky nejnovější spolupráci s 11Teamsports si u nás si vybereš z nejrozsáhlejší nabídky

Možná jsi postřehl, že v prvních ligových kláních vyběhlo na trávník hned několik týmů v nových dresech z naší produkce. Zápasové dresy však nejsou to jediné, staráme se týmům také o vše ostatní, ať už je to tréninkové vybavení, míče nebo třeba vycházkové oblečení. A podobným způsobem hýčkáme i stovky dalších klubů po celé republice, individuálně poskytujeme týmům přesně to, co potřebují a nezáleží, jestli hrají třetí ligu, kraj, nebo okresní přebor.

Každý fotbalista se chce ve svém dresu cítit a vypadat dobře. V naší nabídce najdeš širokou škálu kvalitních zápasových dresů, kraťas a štulpen od značek jako Nike, adidas nebo třeba Puma. Vybírej podle klubových barev, podle značky, podle designu… je to zcela na tobě! A pokud si chceš design svých dresů vymyslet zcela sám, pak rozhodně vyzkoušej adidas Locker Room, kde si jednoduše vytvoříš svou vysněnou sadu. Vše ti samozřejmě potiskneme dle libosti, kromě čísel umíme na dresy dostat i logo klubu, jmenovku nebo dokonce sponzory. Pokud chceš s týmem vypadat skvěle při výjezdech na venkovní zápasy tak není nic jednoduššího než si u nás objednat některou z mnoha vycházkových souprav.

Vybav se na sezónu ve stylu

Další nezbytností pro zápas, ale i pro trénink jsou fotbalové míče. Roteiro s tepelnými švy byl sice skvělý a revoluční míč, ale přiznejme si, že doba už je jinde a určitě i týmy z okresních přeborů si dnes mnohem raději zahrají s kvalitním moderním míčem. Oblíbené hvězdy pro ligu mistrů, míče z mistrovství světa, originální kopačák pro Premier League a hodně dalších nabízíme dokonce v různých cenových kategoriích, takže pokud jsi zastánce klasického „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“, můžeš si vybrat různé míče pro trénink a pro zápas.

Vybav se na sezónu s novými míči

V předsezónní přípravě tráví týmy většinu času tvrdou prací na tréninkových hřištích, a především nabírání fyzické kondice v horkých letních měsících patří k těm nejméně oblíbeným součástem života fotbalisty. Jednou z cest, jak si jej lze zpříjemnit, je kvalitní a funkční tréninkové oblečení. I tréninkové soupravy si u nás můžeš vybírat ze široké nabídky, ve které si každý najde to svoje. Další z cest, jak ti můžeme pomoci k lepšímu tréninkovému procesu jsou tréninkové pomůcky. Placky, kužely, rozlišováky, koordinační žebříky, překážky, prostě všechno, na co si jen vzpomeneš.

Top4Football tréninkové pomůcky

Veškeré vybavení si můžeš objednat přímo z našeho e-shopu, pokud máš však speciální přání nebo si nevíš s objednávkou rady, pak nás neváhej kontaktovat a my pro tebe připravíme individuální nabídku.