Nike Tiempo Legend 8

Stálice mezi kopačkami. Nenahraditelný legendární model Tiempo Legend znovu přitahuje pozornost, a to svou novou, už osmou generací. Opět si přijdou na své milovníci kvalitní kůže, která je navíc podpořena i novými technologiemi. Co všechno je nového?

Nike Tiempo Legend 8

Do očí bijící je především změna u vzoru na svršku kopaček. Diamantová mozaika bez jediného švu zajišťuje minimální absorpci vody a bahna při hře na podmáčených terénech, zároveň je zárukou větší výdrže boty, jelikož nehrozí klasické opotřebení právě v oblasti švů.

Nike Tiempo Legend 8 noir

Inženýři z Nike ovšem zapracovali i na vnitřní výstavbě kopačky. Díky údajům z Nike Sport Research Lab se jim podařilo vyvinout nový Flyknit Fit Tunnel, který obepíná chodidlo v prostřední části a poskytuje tak větší podporu a stabilitu i při nejostřejších změnách směru. Další vymožeností, která poznala světlo světa, je Quadfit mesh. Jedná se o vystýlku na špičce kopačky navazující na zmíněný Flyknit Fit Tunnel. Hlavním úkolem je zamezit roztahování kůže a pohodlně uložit každou nohu, nehledě na její tvar nebo velikost.

Nike Tiempo Legend 8

Osmá generace kopaček Tiempo debutuje v krystalicky čisté bílé a modro-černé barevné kombinaci. V posledních měsících však bylo mnoho světových hráčů jako například Virgil van Dijk spatřeno v neortodoxních maskovaných černo-bílých prototypech, které si fotbaloví fanatici doslova zamilovali. Nike tak slíbilo, že se do budoucna můžeme těšit i na toto barevné provedení.

Svůj pár nových Nike Tiempo Legend můžeš získat již teď exkluzivně na Top4Football.

Mikoláš Bartoš - Top4Football.