Nike Phantom Fire

Přichází zimní fotbal. Období, ve kterém se tě počasí, zranění a únava snaží zpomalit před touhou hnát se za tvými sny. Čekají tě dlouhé tréninkové jednotky v mnohdy potemnělých dnech. V těchto chvílích potřebuješ energii, která ti umožní se zlepšovat. A proto přichází kolekce kopaček Phantom Fire.

Nová kolekce kopaček Phantom Fire, která zahrnuje model Venom doplňovaný svým smrtícím partnerem modelem Vision, ti přinese neskonalý zápal pro hru ve chvílích, kdy ostatní můžou odpadávat.

Model kopaček Phantom Venom se oděl do tónů zářivě červené barvy, která přidá do tvého výkonu v pochmurných zimních večerech pulzující živelnost. Stejně jako u předchozích kolekcí vidíme na patní části kopačky grafiku s ikonickým heslem „Just Do It“ a logem značky. Ta vyniká i díky jemnému mandarinkovému odstínu. Při pohledu na tuto kombinaci se ne jednomu fanouškovi vybaví velice obdobný design legendárních kopaček T90 Laser.

Nike PhantomVNM Fire

Nike PhantomVNM Fire

Sestřička Phantom Vision se na první pohled zahalila do lehké černé barvy. Jedná se však o tmavý odstín zářivě červené barvy, která je ústřední pro tuto žhavou kolekci. Ta perfektně dokresluje design v detailech kopačky. Ať už zvolíš světlý či tmavý odstín těchto modelů, jedno je jisté. Budeš hořet, budeš snít kdekoliv nastoupíš.

Nike PhantomVSN Fire

Nike PhantomVSN Fire

Novou kolekci kopaček Nike Phantom Fire získáš již nyní v Top4Football.