Top4Football má nové jméno, odteď jsme 11teamsports Přečti si víc

Nike vydává sérii kopaček Mercurial "Dream Speed"

Nike vydává svou první edici zbrusu nové Mercurial série. Kolekce "Dream Speed" zvýrazňuje ambice a sny ukryté v jednotlivých hráčích. Přenést tyto sny do vnějšího světa a přetavit je v realitu vyžaduje velmi specializovaný druh vybavení: kopačky Mercurial "Dream Speed". Splynutím s kopačkou Nike nahlíží do snů každého z hráčů a pomáhá jim projevit naplno jejich naděje a úsilí. Kopačky uvidíme exkluzivně na nohách Samanty Kerr, Cristiana Ronalda a Kyliana Mbappého, kteří mají rychlost v DNA.

Cristiano Ronaldo v nových kopačkách Nike Mercurial "Dream Speed"

Edice kopaček Nike Mercurial "Dream Speed" představuje unikátní design interpretující veškeré prvky rychlosti. První z připravovaných edic, které přistanou vždy nepravidelně v následujících sezónách, poutavě načrtává detaily od děrovaných vzorů, registračních značek, přerušovaných linií až po kódy barev. Signální modrá barva pak s těmito různými vzory připomíná celkovým designem techniku modrotisku.

Nike Mercurial "Dream Speed"

Nike Mercurial "Dream Speed"

Kopačka ztělesňuje pohyb a těkavost, i když stojí nehnutě, a to především díky brilantně zvládnutým detailům a barevným prvkům. Jemně jiskřivé tkaničky, metalická barva a design Swoosh loga ve volně vytrácejícím se designu dokreslují celkový obraz uměleckého díla. Nepřehlédnutelné jsou barvité číslice "001" na vnější patní straně, které přisuzují kopačce, že je první edicí ze série. Atribut 44,7 km/h představuje vysněnou rychlost pro každého fotbalistu, a zároveň nejvyšší dosaženou rychlosti geparda Kyliana Mbappého. 

Nike Mercurial "Dream Speed"

Nike Mercurial "Dream Speed"

V neposlední řadě na vnější straně kopačky poutá pozornost nápis "MDS", který není složité rozklíčovat. Značí Mercurial "Dream Speed" sérii, a pomyslně tak nahrazuje logo "CR7" na kopačkách z veleúspěšné edice portugalského mága. Nike rozšiřuje svou pozornost exkluzivních kolekcí na širší spektrum hráčů počínaje těmi nedostižitelnými. 

Nike Mercurial "Dream Speed"

Nejnovější kolekci kopaček Nike Mercurial "Dream Speed" seženeš nyní na e-shopu a kamenných prodejnách Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football.