Top4Football má nové jméno, odteď jsme 11teamsports Přečti si víc

Kopačky Mizuno Morelia Neo II

Japonský samuraj mezi světovými giganty. Klasická značka ze země vycházejícího slunce známá nekompromisní kvalitou a extrémně měkkou kůží už dávno není jen záležitostí zkušených, léty prověřených matadorů, kteří na značku zkrátka nedají dopustit. Popularitu si získává napříč generacemi, a to i mezi profesionály. Proč?

První věc, co se ti vybaví, když se řekne kopačky Mizuno? Vsadíme se, že klokaní kůže. To je totiž jednoznačně záležitost, na kterou Mizuno nedá dopustit a není se co divit, protože s kůží opravdu umí. Zároveň však kopačky jdou s dobou, aby splňovaly ty nejnáročnější požadavky hráčů. Rychlejší fotbalisti, rychlejší míče, rychlejší fotbal. Kopačky Morelia Neo proto dostaly v nedávných letech novou podobu, zhubly na váze, vylepšily podrážku a podpořily pohodlí. Vznikla tak kopačka vážící pouhých 180 g s nevídaným citem pro míč a schopností přizpůsobit se každé noze.

Mizuno Morelia Neo II

Kopačky Morelia Neo a vybrané kousky z kolekce Rebula „Made in Japan“ od Mizuno si nyní můžeš pořídit i ty, exkluzivně v Top4Football.