Vrácení

V přehledu svých objednávek klikneš na vrátit a vyplníš číslo účtu nebo účet dopiš na balící list, který si dostal v balíku. Zboží spolu s balícím listem a číslem vratky pošli do Prahy. Převzetí potvrdíme na e-mail. Na vrácení peněz máme 14 dnů, ale snažíme se co nejrychleji.

Adresa pro vrácení zboží:

Topforsport s.r.o.
Ječná 15
120 00 Praha 2

Zasláním na správnou adresu bude rychle vyřízené. Na ostatní adresy to dorazí také, ale vyřízení nabere zpoždění.

Výměna

Nejjednodušší a nejrychlejší je zboží vrátit a udělat novou objednávku. Novou objednávkou zboží rezervuješ a budeš ho mít rychleji doma. Na vrácení máš 30 dnů.

Náš tip: při vracení krabici nepřelepuj, nenič a ničím nepopisuj. Štítky ani visačky netrhej. Nebude-li zboží vráceno v originálním obalu, příp. bude originální obal poškozen, máme právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu.

Reklamace

V přehledu svých objednávek můžeš rovnou reklamovat určité zboží nebo vyplň prosím formulář a zboží spolu s kopií faktury zašli do Brna. Na reklamaci nebo odstranění vady máme 30 dnů, ale snažíme se vyřídit rychleji.

Adresa pro zasílání reklamace:

Top4sport
Lazaretní 11a
615 00 Brno

Zasláním na správnou adresu do Brna bude reklamace rychle vyřízená. Na ostatní adresy to dorazí také, ale vyřízení nabere zpoždění.

Náš tip: Pokud má zboží vadu, nehraj v tom a pošli to hned! 

Podrobnější informace o reklamaci, výměně a vrácení zboží máme v obchodních podmínkách.