Exkluzivní fotbalové chrániče G-Form

Prvotřídní ochrana a zároveň maximální pohodlí. Kompromisy už nejsou na místě, chrániče G-Form rozbíjí stereotypy a razí cestu nové generaci inteligentních chráničů.

Fotbal je nádherná, ale i velmi tvrdá hra. Bojuje se na hranici možností, nervy pracují. Nikdo nechce soupeři nechat ani centimetr prostoru. Na hřišti se jiskří. Nohy trpí, a proto hráči vyžadují od chráničů komfort a jistotu. Na noze necítit téměř nic a přitom být v bezpečí. Společnost G-Form přichází s technologií, která toto umožňuje. Pojďme se na ní podívat.

G-Form PRO-S Shin Guards

Unikátní koncept a pokročilá technologie. G-Form produkuje chrániče, které díky návleku s pevnou látkou lehce přilnou k noze. Ihned vytváří dokonalé spojení s končetinou. Inteligentní pěna zmírňuje a absorbuje energii, která je vytvářena tlakem na chrániče, a tak pomáhá k tomu, aby zákroky nezpůsobovaly výraznou bolest. Poškození však nehrozí. Měkká a flexibilní pěna se po chvíli vrací do své původní podoby. Pokud tě zajímá, jak přesně technologie funguje, tak pro tebe máme vysvětlení zde.

G-Form PRO-S Elite Shing Guards

G-Form jde však ještě dál a posouvá ochranu na novou úroveň. Kromě chráničů holení totiž využilo technologii reaktivní pěny i na své kompresní prádlo. Střety se soupeři, nepříjemné pády na zem či tvrdou umělku. Kompresní trika a šortky tě ochrání před nárazy všech druhů a vhod mohou přijít především brankářům. Hloupost, zbytečnost? Může to tak vypadat, v dnešním fotbale však rozhodují i naprosté maličkosti a detaily, přičemž i nenápadné zranění může závažně ovlivnit kariéru. Maximální prevence není zbytečnost, ale povinnost.

Fotbalové chrániče G-FormFotbalové chrániče G-Form

Už žádné obmotávání páskami a další nepříjemnosti spojené s postrádajícím pohodlím. Chrániče G-Form tvoří produkt, který se stává tvým ochráncem. Obrovskou výhodou je, že chrániče perfektně pasují, neomezují v pohybu a pevně drží na svém místě. Hráči s těmito chrániči dostanou to, co potřebují. Budeš v bezpečí a můžeš si naplno užívat hru.

Chceš je vyzkoušet? Vyber si své nové chrániče na Top4Football a zažij prémiovou ochranu.

Jakub Jonáš - Top4Football.