Nový domácí dres FC Barcelona

Čtverce jsou nové pruhy, zní před nadcházející sezónou v Barceloně, kde se společně s Nike odklání od tradičního pruhovaného provedení domácích dresů a přináší design inspirovaný distriktem Eixample s ikonickou rastrovou strukturou ulic.

Jeden z největších světových klubů se pustil do odvážného kroku, ale i vývojáři Nike si uvědomují, že styl je neustále proměnlivý a nejhorší, co se může stát, že okorá. Proto namíchali pro svého výsadního zákazníka velmi svěží design, který odráží kreativitu residenční čtvrti. Domácí dres pro nadcházející sezónu tak představuje další smělou interpretaci slavných klubových barev Blaugranas. Ty tradičně doplňuje fajfka, znak klubu a katalánská vlajka na límečku. 

Nový domácí dres FC Barcelona

Tenhle dres je něco nového a vzrušujícího,“ sdílí své nadšení obránce Gerard Piqué. „Může vypadat odlišně, ale stále je to stoprocentní Barca. Navíc je skvělé, že reprezentuje pouto, které tento klub má se svými fanoušky ženoucí ho kupředu.“

Tento dres jednoznačně způsobí poprask a rozdělí příznivce na dva tábory. Takovému Ivanu Rakitičovi se však, myslíme, bude líbit. 

Nejnovější domácí dres Barcelony pro sezónu 2019/20 seženeš již brzy v Top4Football.