Top4Football má nové jméno, odteď jsme 11teamsports Přečti si víc
Fungujeme bez omezení se standardní dobou doručení
Bezkontaktní doručení pro tvoji maximální bezpečnost
Prodlužujeme lhůtu na vrácení zboží na 60 dní
Více informací
adidas představuje míč pro finále Ligy mistrů 2020

adidas představuje míč pro finále Ligy mistrů 2020

19. 2. 2020 2 min. čtení

adidas představuje oficiální míč "Finale Instanbul" pro letošní finále Ligy mistrů v Istanbulu.

Jak moc jsme rádi, že je Liga mistrů zpět. S vyřazovací fází nejprestižnější klubové soutěže světa odhaluje adidas zbrusu nový oficiální míč, se kterým si budou chtít světové hvězdy vystřílet pozvánku až do samotného finále v Istanbulu. Právě tímto nádherným městem je inspirován ikonický hvězdicovitý design.

30. května vypukne velkolepé finále ve městě, ve kterém se spojuje zápas s východem. Spletitý design představuje ručně kreslený umělecký výklad mapy Instanbulu, který jedinečně překlenuje oba kontinenty Evropy a Asie. Oficiální míč byl navržen tak, aby oslavoval největší hvězdy milionářské soutěže. 

adidas

Ručně kreslená textura mapy města harmonicky konstrastuje s bílými hvězdami, které tak neodmyslitelně patří v posledních dvou dekádách k ozdobám soutěže. V samotném středu míče se nám vykresluje Bosporská užina, která proudí městem spojující západ s východem.

adidas

Vývojáři adidasu hledali vhodný způsob, jak v textuře odrazit místní kulturu a dědictví města, když nejprve vyřezali design do dřeva. Nápadný fialový odstín pak představuje zapadající slunce nad řekou.

adidas

Pořiď si oficiální míč pro vyřazovací fázi Ligy mistrů 2020 již nyní v Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football.