adidas Encryption pack

S přicházející zimou možná mizí barvitost okolí, neplatí to však o tvém herním stylu. Tři pruhy totiž představují poslední letošní kolekci kopaček Encryption pack. Nemeziz, Predator a X se zahalily do kamuflážních grafických prvků, zatímco model Copa svým mihotajícím se designem odhaluje styl nové generace.

V letošním roce nám adidas naservíroval množství skvělých kolekcí, které ohromovaly svým novodobým a výrazným designem. Nyní však přichází kolekce, ze které zřetelně vyzařuje charakteristickou tvář značky. Podobně jako neumí takovým stylem unikat mezi protihráči nikdo jako Lionel Messi, neumí vytvořit nikdo tak ladný design městských barev jako právě adidas.

Na předchozí kolekci „Hard Wired“ jsme si nohách světových hráčů již zvykli. Konečně tak přichází nový vítr, které oživí mdlé zimní večery. Unikátní kamuflážní design se vryl do každého z modelů odlišným způsobem a unikátním vzorem. U kopaček Predator se vyznačuje světle olivovým přelivem, který v detailech přechází do krémově béžové barvy. 

adidas Predator "Encryption pack"

adidas Predator "Encryption pack"

Model Nemeziz na sobě zanechal nejvýraznější kamuflážní estetiku. Dominují mu různé odstíny šedé barvy s tmavými vojenskými malbami. Ikonické tři pruhy pak na tebe vyskočí díky pronikavé oranžové barvě. Tu vidíme také na pruzích modelu X, který vyzývavě kombinuje tmavě zelené odstíny v matném provedení. 

adidas Nemeziz "Encryption pack"

adidas Nemeziz "Encryption pack"

adidas X "Encryption pack"

adidas X "Encryption pack"

Zbrusu nová generace modelu Copa se na první pohled tolik nezměnila od předchozí verze. První model s číslovkou 20 se oblékl do metalické stříbrné barvy, na které vyskakuje 3D grafika podobná otisku prstů. Progresivní změny se týkají především komfortu Primeknit svršku kolem kotníku. Ještě měkčí svrchní vrstva díky modifikované kůži ti umožní bezchybný dotek s míčem.

adidas Copa "Encryption pack"

adidas Copa "Encryption pack"

Který model tobě padl do oka? Buď mezi prvními, který ho získá v Top4Football a staň se hráčem zítřka.

Jakub Jonáš - Top4Football.